Mavi Akü A.Ş.  Maya Forklift A.Ş. ve Maya Rental  ailesi olarak yaklaşık 2,5 yıllık bir ön hazırlık ile Nisan 2020 tarihinde faaliyete başladık. Farklı tecrübelerin ve heyecanın bir araya geldiği bir işletme kurmak için uzun süre fizibilite çalışması yaparak sektörel tecrübesi olan dostlarımızdan bilgiler aldık. Nisan 2020 de başlayan yatırım sürecimiz tamamlandığında  başta Karadeniz olmak üzere  tüm bölgelere hizmet verebilecek hale gelmiş olduk.
Firmamızı kurduğumuz Karadeniz bölgesinde yıllar içerisinde artan bir ihtiyaca dönen endüstriyel makinelerin satış, servis ve yedek parça talebi için artık bölge dışından hizmet almaya gerek kalmayacak şekilde kurumsal hayatımıza başladık.
Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir, verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte çözüm odaklı ilkelerimizden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunmaktayız.
Hizmet kalitesi ve bununla bağlantılı olarak müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimizin sorunlarını gidermek ve destek olabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.
Hizmetlerimizi satış, servis, yedek parça ana başlığı altında topladığımızda aşağıdaki tüm ürünlere bu hizmetleri verebiliyoruz. 
Mavi Akü A.Ş.  Tüm akü çeşitlerinde stoktan teslimat ve servis hizmeti.
Maya Forklift A.Ş.  Akülü Forklift, Dizel Forklift, Lpgli Forklift, Akülü Transpalet, Akülü İstif Makinaları, Akülü ve Dizel Platformlar v.b.
Maya Rental   Tüm Makina gruplarında kiralama hizmeti
Samsun, Ordu, Giresun, Tokat, Çorum, Amasya, Sinop, Kastamonu, Trabzon, Artvin, Rize, Bartın, Zonguldak, Karabük, Sivas, Erzincan, Malatya  illerine düzenli hizmet veren servis ekiplerimiz size bir telefon kadar yakın.
Kullandığınız makinaların ömrünü ve verimini arttırmak için gerekli tüm eğitimleri almış uzman personellerimiz ile 4000 m2 de kurulu servis merkezimiz hizmetinizdedir.
 
 

Forklift Lamba Forklift Düğme Federal Power Forklift Tailift Forklift Hangcha Forklift Bobcat Forklift JCB Forklift Terex Forklift Atlas Copco Forklift Fenwick Forklift Hitachi Forklift Teu Forklift LiuGong Forklift Yanmar Balkan Forklift Doosan Forklift Caterpiller Forklift Heli Forklift Daewoo Forklift Nichiyı Forklift Hyster Forklift Yale Forklift Toyata Forklift CROWN Forklift BT Forklift Clark Forklift HAULOTTE MANITOU MERLO GENIE JLG Forklift Rulman Forklift Cover Forklift Silindir Forklift Akson Forklift Hortum Forklift Zincir Forklift Çatal Side Shifter Forklift Filtre Fren Merkezi SME Kartlar Forklift Modül Forklift Sürücü Forklift Gösterge Forklift Müşür Forklift Röle Forklift Sensör Emergency Stop Forklift Kontak Forklift Teker Forklift Lastik Forklift Marş Motoru Forklift Yağ Müşürü Forklift Yağ Pompası Forklift Radyatör Forklift Ayna Forklift Koltuk Selenoid Hidrolik Valf Potansiyometre Accelerator Kumanda Kartı Kumanda Kolu Kontaktör Forklift Korna Geri İkaz Stop Lambası Tepe Lambası Ledli Far Stasyoner Akü Jel Akü Traksiyoner Akü Akü Kablosu Akü Soketi Handset Sepex Akü Şarj Converter Motor Devi Sensörü Transpalet Asimoto Forklift Nissan Forklift Jungheinrich Forklift Still Forklift Baoli Forklift Komatsu Forklift TCM Forklift Linde Forklift Forklift Joystick Rulman Motor Encoder Motor Sürücü Forklift Yedek Parça Forklift Parça Curtis Zapi Forklift Elektrik Forklift Motor Forklift Mekanik